Adana Web Tasarım İş İlanları

Yorum Yok

Adana’da web tasarım konusuna hakim kişiler için iş ilanları siteleri oldukça faydalı olmaktadır. Bizler ilan siteleri yerine direkt olarak şahsi başvuru almaktayız. DijitalGO olarak sizinle çalışmayı çok isteriz. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken resimli CV’nizi info@dijitalgo.com adresine göndermek.

Daha önce farklı web tasarım firmalarında çalışmış kişiler için CV açıklamalarına neden ayrıldıklarını detaylı şekilde sunan bir yazı yazmalarını rica ediyoruz. Tecrübesiz olarak ilk defa bizimle çalışmak isteyen kişilerin ise daha önce çalıştığı veya sta yaptığı farklı firmaları belirtmesi önemle rica olunur.

Adana web tasarım iş ilanları başvuru nasıl yapılır?

Yalnızca DijitalGO olarak iş alımı yapmamaktayız. Bunun yanında yapılan her başvuru diğer iş ortaklarımıza da yapılmış sayılmaktadır. Arte Creative, AKC Media gibi diğer Adana web tasarım firmaları ile de iş ortaklığı yaptığımız için bizlerin ihtiyacı olmadığı dönemde diğer firmaların ihtiyacı durumunda gönderdiğiniz başvuru ile diğer iş ortaklarımıza da başvuru yapmış sayılırsınız.

Adana merkezli çalışan ve Adana'nın ilk SEO ajansı olan DijitalGO, sayısız referansıyla şirketinizin çözüm ortağı olmaktadır.