Pay Per Click Management

Google Adwords Danışmanlığı

Farklı ve daha fazla müşteriye ulaşmak ve işletmeleri büyütme konusunda da imkan sağlayan Google’ın online reklamcılık programıdır.

İnternet üzerinden hizmet veren tüm firmalar daha fazla kitlelere ulaşabilmek adına farklı alternatifler ile çaba harcamaktadırlar. Ancak internet üzerinden müşteriye hitap eden tüm firmalar daha fazla müşteriye ulaşmak için Adwords Danışmanlığı almadan bu işlemi kendi yapmaya çalışır. Birkaç bilgi ile yapılacak bir iş olmadığı için Adwords Danışmanlığını alırken profesyonel ve iyi firmalar ile çalışmakta fayda var.

Kaliteli ve müşteri odaklı Adwords Danışmanlığı veren firmamızda en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. İnternet üzerinden minimum reklam maliyeti ile hitap edilen müşteri kitlelerine ulaşmak oldukça kolay. Bilgi ve tecrübe gerektiren bu hizmeti firmamızdan alabilir ve sitenizi çok daha ciddi kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Google Adwords Nedir?

Farklı ve daha fazla müşteriye ulaşmak ve işletmeleri büyütme konusunda da imkan sağlayan google’ın online reklamcılık programıdır.

Paid Search Advertising

Google Adwords Kullanmanın Önemi

İnternet üzerinde eğer müşterilere ulaşmak istiyorsanız, Google Adwords mutlaka tercih etmelisiniz. Genellikle ilk kez Google Adwords ile tanışan kişilerin neden tercih etmeliyim? Sorusunu çok fazla kullanırlar. Bu soruya verilecek en önemli ve anlamlı cevaplar ise şunlardır.

PPC Remarketing

İnternet dünyasında yer alan müşterilere ulaşmak

Social Advertising

Markanızın hafızalarda kalıcı olmasını sağlamak

Display Advertising

Satışınızı yükselen bir çizgide tutmak

Video Advertising

Google Adwords İçin Bütçe Neye Göre Belirleniyor

Bunun için hiçbir firma net bir bütçe belirleyemez. Bu tamamen her firmanın Google Adwords ayırdığı bütçeye bağlı olarak aynı orantıdadır. Kimi firmalar bunun için 100 TL bütçe harcarken, kimi firmalar ise 1 000 – 2 000 TL bütçe ayırmaktadır.

Ancak bize ulaşan müşterilerimiz için hangi kitleye hitap ettiklerine, hangi sektörde bulunduğuna ve daha birçok detaya bakarak belli bir bütçe çıkarabiliyoruz. Hangi sektörde olduğunuz ve hangi kitlelere hitap ettiğiniz bizim için önemlidir. Sizin için belirleyeceğimiz bütçe ile çok ciddi sayıda müşteriye ulaşarak harcamış olduğunuz giderden fazlasını kazanmak mümkün. Sizde hemen Google Adwords danışmanlık hizmetimizden yararlanarak firmanızı tanıtabilirsiniz.