Digital Consultancy Services

Google Arama Optimizasyonu (Seo)

Google arama sonuçlarında Organik SEO ile yükselerek potansiyel web müşterilerinize ulaşarak şirketiniz için dijital dünyanın merkezine hızlıca giriş yapmış olursunuz. 

Google Seo, sitenizin sen arama motorlarından daha üstün çıkartılması için yapılan çalışmaların tümüne denir. SEO çalışmasının oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde web sayfanız Google üzerinden ceza işlemi alabilir. Yani yapılacak olan SEO çalışmasının organik olması gerekmektedir.Seo çalışması site içi ve site dışı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. DijitalGO, bunların tamamını eksiksiz olarak organik bir şekilde yapmaktadır

Adana SEO firmaları içerisinden bir çok firma hala eski yöntem çalışması yapmaktadır. Bunları web sayfamıza tamamı ile zarar vermektedir. Web sitenizi alınacak olan linklerin kalitesi ve içeriği oldukça önemli hale gelmiştir.

Bu yüzden gereksiz yere alınan linkler, ne kadar çok olursa o kadar çok yükselirim mantığıyla alınan linkler hep sayfanızı arama motorlarından tamamı ile silmektedir. Bu yüzden çalışması profesyoneller tarafından yapılmalıdır. DijitalGO'yu diğer firmalardan farklı kılan ise budur.

Effective Digital Consultancy Strategy

Adana SEO denilince akla ilk gelen firma olan DijitalGO ile çalışmak ve şirketinizi hızla büyütmek için tek yapmanız gereken bizlerle iletişim haline geçmektir. Bir çok firmanın aksine SEO süreci bizlerde 6 ay sürmektedir. Buda organik seo çalışma yaptığımızın en büyük kanıtıdır. Organik olmayan seo çalışması sitenize kısa vadede yarar sağlasa da uzun vadede sizi penaltı cezasına çarptırmaktadır.