SEO’da İşletme Kaydı Neden Önemlidir?

Yorum Yok

Adana SEO sektöründe Google Business kaydı oldukça önemlidir. Ve aldığımız duyumlara göre bazı web tasarım firmaları bu kayıtları ücretli şekilde yapmaktadır. Google işletme kaydı için kesinlikle hiç bir ücret ödemeyiniz çünkü bu başvuruyu zaten sizler de yapabilirsiniz.

SEO’da Yerel İşletme Kaydının Faydaları Nelerdir?

Bunun en büyük örneği DijitalGO diyebiliriz. Google arama motoru üzerinden “Adana Seo” araması yaptığınızda aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız. Bunda web sitesinin optimizasyonu oldukça önemli fakat yerel listelerde bulunmanız da sitenizin yükselmesi için oldukça önemlidir.

Yukarıda gördüğünüz gibi işletme kaydının faydası oldukça yüksektir ve bazı sektörlerde sadece işletme sayfasından ziyaretçi alınmaktadır. Tabi ki yukarıdaki sıralama Adana’nın hangi konumundan arama yaptığınıza göre değişmektedir. Çünkü algoritma size en yakın sonucu bir adım öne çıkarmaktadır. DijitalGO olarak yerel işletme kaydını ücretsiz yaptığımızı belirtmek isteriz. İster bizim müşteri olun isterseniz farklı firma ile çalışın fark etmeksizin bizlerle iletişime geçebilir, hemen SEO çalışmasının ilk ayağı olan yerel işletme kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Adana merkezli çalışan ve Adana'nın ilk SEO ajansı olan DijitalGO, sayısız referansıyla şirketinizin çözüm ortağı olmaktadır.