SSL’in Önemi ve SSL Hizmetimiz

Yorum Yok

DijitalGO web tasarım ve seo şirketi olarak her web sayfasına SSL sertifikasını önermekteyiz. SSL sertifikası ile Chrome tarayıcısının son güncellemesinin sonucunda sitenizin adres çubuğunda “güvensiz” görünmesini engelleyebilir, güvenilir bir imaj vermek için yeşil bar çubuğuyla beraber “güvenli” ibaresini gösterebilirsiniz.

Bunun yanında Google arama motoru son açıkladığı duyuruya göre güvenlik sertifikası olan web sayfaların olmayan sitelere göre arama sonuçlarında daha fazla yükselip görünür olacağını açıkladı. Yukarıdan DijitalGO.com yazan adres çubuğunun yanında yazan “güvenli” ibaresi SSL sertifikası sayesindedir.

Memnuniyetle belirtmek isteriz ki 10.05.2017 tarihinden sonra alacağımız tüm web tasarım ve seo işlerinde SSL sertifikasını sizlere ücretsiz şekilde sunacağız ve kurulum işlemlerini yapacağız. Adana SEO sektöründe web siteniz daha iyi sıralara yerleşsin istiyorsanız tek yapmanız gereken BURADAN bizlere ulaşmak ve koltuğa yaslanıp sitenizin yükselişini izlemek.

Adana merkezli çalışan ve Adana'nın ilk SEO ajansı olan DijitalGO, sayısız referansıyla şirketinizin çözüm ortağı olmaktadır.