Web Tasarımcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yorum Yok

Web tasarım hizmeti satın almak isteyen Adanalılar çok sayıda problem ile karşılaşmaktadır. Bunun en büyük sebebi işinin ehli olmayan kişilerin web sitesi açmaya çalışıp sektörü geliştirmek yerine daha kötü bir duruma getirmesidir. Şunu özellikle belirtmek istiyoruz ki yeğenim 250 TL’ye yapıyor ama profesyonel olsun istiyorum şeklinde bir yaklaşımda bulunacaksanız kesinlikle bizlere sakın ulaşmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bizler o yeğeninizin yaptığı 250 TL’lik internet sitelerini yapmayıp firmanız veya şahsi projelerinizin iş ortaklığını yapıyoruz. Proje veya internet sitenizin kurulumdan pazar analizine kadar tüm işlemleri yapıp SEO çalışmanızı da organik şekilde titizlikle yapmaktayız. Bunun sonucunda müşteri potansiyeliniz de en az %20 artış garantisini de vermekteyiz. Tabiki bu, bulunduğunuz sektöre göre daha da artış gösterebilir. Bizlere gelen çok sayıda hazır web paket sorusu içinde Buradaki bağlantıyı tıklayarak hazır web paketleri hakkındaki görüşlerimizi okuyabilirsiniz.

Adana merkezli çalışan ve Adana'nın ilk SEO ajansı olan DijitalGO, sayısız referansıyla şirketinizin çözüm ortağı olmaktadır.